Α.Ο. Οικονόμος Τσαριτσάνης (1-0) Απόλλων Καλαμαριάς (Football league 2) 2011-2012:
Μια ακόμη μεγάλη νίκη για την ιστορία του Οικονόμου ήταν αυτήν με αντίπαλο τον ιστορικό Απόλλωνα Καλαμαριάς την σεζόν 2011-2012. Με Γκολ του Κώστα Μπανουση στο 58′ το κατάμεστο γήπεδο Γεώργιος Μητσιμπονας πήρε στην κυριολεξία φωτιά, με τους παίκτες και τον κόσμο της Τσαριτσανης να το πανηγυρίζουν έξαλλα.
Οι οργανωμένοι φίλαθλοι της Τσαριτσανης ΖVAN BOYS ήταν για ακόμη μια φορά στο πέταλο και έδωσαν την δική τους μάχη στην κερκίδα.
Δείτε βίντεο: