Εθιμοτυπική επίσκεψη γνωριμίας με τον Δήμαρχο Ελασσόνας Νίκο Γάτσα έκαναν τα μέλη τού νεοσύστατου Συλλόγου Δρομέων και Πεζοπόρων Τσαριτσάνης και συγκεκριμένα ο Πρόεδρος: Πλατίκας Μιχαήλ, οαντιπρόεδρος Λιάνος Γιώργος και ο ταμίας Γουναράς Δημήτρης.
Έγινε συζήτηση εφ όλης της ύλης για την διοργάνωση τού Ορεινού αγώνα Tsaritsani Trails πού θα διεξαχθεί στην Ιστορική κοινότητα Τσαριτσάνης την Κυριακή 7 Απριλίου 2024.
![](https://www.onlarissa.gr/wp-content/uploads/2023/12/202312290753409595.jpg)