Την Κυριακή 26 Νοεμβρίου πραγματοποιήθηκαν εκλογές ανάδειξης νέου Δ.Σ. του Συλλόγου Αντισφαίρισης Ελασσόνας. Η εκλογική διαδικασία ανέδειξε πρόεδρο τον Αποστολίδη Γιώργο και θα ακολουθήσει συνεδρίαση του νέου Δ.Σ.για τον καταμερισμό των υπόλοιπων αξιωμάτων ,εντός εφτά ημερών.
Αθλητισμός, Ελασσόνα
Ο Γιώργος Αποστολίδης νέος πρόεδρος του Συλλόγου Αντισφαίρισης Ελασσόνας
![](https://www.elassonanews.gr/wp-content/uploads/2023/11/Screenshot-at-Nov-29-11-57-49-1024x615.png)
Previous Article“Το ευχαριστώ” του Διοικητή του ΑΤ Ελασσόνας Π. Μουταφίδη