Ο Σύνδεσμος Προπονητών Στίβου στα πλαίσια της εκδήλωσης της κοπής της πίτας βράβευσε τον Ελασσονίτη γυμναστή Γιάννη Θεμελίδη για την 40χρονη προσφορά του στον Ελληνικό αθλητισμό (1978-2018). Την απονομή έκανε ο Εθνικός Προπονητής Γιάννης Κουτσιώρας. Παραλαμβάνοντας το βραβείο ο Γιάννης Θεμελίδης δεν παρέλειψε να ευχαριστήσει όλους τους προπονητές που τον βοήθησαν με τις γνώσεις και τις συμβουλές τους.
Παραπολιτικά
Βραβείο για τα 40 χρόνια προσφοράς στο Γιάννη Θεμελίδη
![](https://www.elassonanews.gr/wp-content/uploads/2018/01/27332616_554737631559424_6216938695983218524_n.jpg)
Previous ArticleΣτο χορό των αγροτικών κινητοποιήσεων και η Ελασσόνα